2018 Bimcell Bedava İnternet

2018 Bimcell bedava internet kampanyaları, ekstra paket yapmadan, fazladan TL yüklemeden ve anlık olarak internet ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayarak, doyasıya internet keyfi yaşamanızda etkili olacaktır. Bimcell, yapmış olduğu bu kampanyalarla genel anlamda  1 ila 2 GB arasında internet hizmeti sunarken, bu hizmetler çok kısa işlemlerle hattınıza tanımlanır ve internet keyfini sınırsız yaşarsınız.

2018 Bimcell Bedava İnternet

2018 Bimcell bedava internet

Bimcell 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Bimcell, tek seferde yapmış olduğunuz 20 TL ve üzeri yüklemelerde hattınıza 1 GB internet paketi tanımlamaktadır. Tamamıyla ücretsiz olan bu internet paketinin en büyük avantajı, 30 gün boyunca bu paketi kullanabilecek olmanızdır.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Paketi

Bimcell, müşterilerine internet deneyimini sunmak ve daha iyi tanıtabilmek adına 500 MB’luk ücretsiz internet vermektedir. Bunun için tek yapmanız gereken, telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelerek, “DENEME” yazdıktan sonra 5555’e mesaj atmak olacaktır. Bu paketi kullandıktan 1 ay sonra iptal etmeniz gerekecektir. Aksi halde ilerleyen aylarda bu paket ücretli olarak size yansıtılacaktır.

250 MB Bedava İnternet

Bimcell bedava internet yapma 2017 ve 2018 kampanyaları arasında en çok kullanılan paketlerden biri olan 250 MB hediye internet paketi için, mesaj kısmına “250 MB” yazdıktan sonra 4551’e göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell 500 MB İnternet Paketi

Bimcell’in sunmuş olduğu en iyi bedava internet paketlerinden biri olan 500 MB Hediye paketi, sadece bir kısa mesajla hattınıza tanımlanmaktadır. Telefonunuzun mesaj kısmına “500 MB” yazmanızın ardından 4551’e bu mesajı göndermeniz, hattınıza 500 MB ücretsiz internet tanımlanmasına neden olacaktır.

Bimcell 1 GB İnternet Paketi

Serinin devamı olan 1 GB internet paketi, anında 1 GB internet paketinizin hattınızın tanımlanmasına olanak tanımaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, “1 GB” yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj olarak göndermek.

4.5G’ye 4.5 GB İnternet Hediyesi

Bimcell internet paketleri sınırsız seçeneklerinin yanı sıra, hediye paketleriyle de kullanıcılarına doyasıya internet keyfi sunmaktadır. 4.5G uyumlu hatta sahip olan her kullanıcı, “4.5G TANISMA” yazarak 5555’e göndererek, Bimcell’den 4.5 GB bedava internet paketi alabilmektedirler.

2018 Bimcell Bedava İnternet
Değerlendir..
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla daha iyi olduğunuzu kabul ediyoruz. Tamam. Daha Fazla Oku.