Wordbrain Salyangoz Cevapları

Binlerce kişinin ilgiyle ve heyecanla oynadığı Wordbrain oyunu, seviyeleri geçtikçe çok daha eğlenceli hale geliyor. Wordbrain oyununda 30 milyondan çok zeka küpü bulunuyor ve bu bulmacaları çözmeye çalışanların sayısı her geçen gün artıyor. En iyi beyin egzersizlerinden biri olarak kabul edilen Wordbrain kelime oyunu, kelime dehalarının vazgeçemediği oyunlardan biri haline geldi. Wordbrain salyangoz cevapları için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Wordbrain oyunu çok basit bir şekilde başlıyor. Fakat her seviyede daha da zorlaşıyor ve en yüksek seviyelerde başarması çok zor olan bölümlerle devam ediyor. Beyin egzersizi yapmak için harika bir seçenek olan kelime oyunu, saklı kelimeleri bulmak için parmağınızı harflerin üzerinde kaydırmak suretiyle yapılır. Tüm kelimeleri bulduğunuzda ortada hiçbir harf kalmaz. Eğer bir harf dahi kaldıysa, yanlış sözcükleri bulmuşsunuz demektir. Bu da bulmacayı en baştan yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Wordbrain Salyangoz Cevapları

Wordbrain salyangoz cevapları için zorlanır ve yapamazsanız, wordbrain oyununda yapılamayacak hiçbir bölümün olmadığını hatırlamanız yeterlidir. Bu yüzden sözcükleri dikkatli bir şekilde düşünerek bulmaya çalışmanız gerekir. Bu oyun sayesinde hem beyniniz formda kalacak hem de keyifli vakit geçireceksiniz. 15 dile çevrilen kelime oyununun her dil seçeneğinde 700 bölüm vardır. Bu kadar çok bölüm olması, en iyi kelime oyuncularını bile zorlayan bir durumdur.

Wordbrain oyununun yayıncısı ve geliştiricisi MAG Interactive’dir. 2014 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen kelime oyunu; Android, iOS ve Windows Phone platformlarında kolayca oynanabiliyor. Tabletlerden ya da telefonlardan oyuna giren binlerce kişi, seviyeleri geçmek için oldukça zorlanıyor. Harf sayısının artmasıyla birlikte zorlaşan oyundaki cevaplara sitemizden ulaşabilir ve üst seviyelere rahatça çıkabilirsiniz.

Wordbrain Salyangoz Cevapları

Seviye 1 : Kalp – Kök – Iz
Seviye 2 : Ağaç – Hasta
Seviye 3 : Uçak – Çanta
Seviye 4 : Çatlak – Kek
Seviye 5 : Erik – Erkek
Seviye 6 : Çatal – Çapa
Seviye 7 : Armut – Ağaç
Seviye 8 : Zil – Nü – Çivi
Seviye 9 : Şort – Külot
Seviye 10 : Kutu – Tabak
Seviye 11 : Masa – Çeşme
Seviye 12 : Ot – Tuvalet
Seviye 13 : Ahır – Çatal
Seviye 14 : Kilise – Küp
Seviye 15 : Burun – Kask
Seviye 16 : Dişçi – Kutu
Seviye 17 : Çilek – Kuyu
Seviye 18 : Ayık – Duman
Seviye 19 : Ev – Barış – At
Seviye 20 : Yer – Yukarı

Wordbrain Salyangoz Cevapları
Değerlendir..
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla daha iyi olduğunuzu kabul ediyoruz. Tamam. Daha Fazla Oku.