www.GevezeAdam.com | Kelime Oyunu Cevapları, Bedava İnternet ve Dakika

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019

Bu yazımızda 2019 turkcell bedava internet paketleri arayanlar için turkcell bedava internet paketleri önerilerimizi sıraladık.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019

Turkcell Hediye İnternet Paketleri 2019

Operatör firmalarının devi olarak görülen Turkcell, kullanıcıları için hem dakika hem sms hem de bedava internet vermeye devam ediyor. Kullanıcı odaklı yaklaşımıyla mobil internet abonelerine önem verdiğini gösteren operatör firması, çıkardığı yerli arama motoru Yaani ile daha çok aboneye ulaşmayı hedefliyor. Turkcell bedava internet 2019 yılı paketleri ve yine turkcell bedava internet veren uygulamalar 2019 hediyeleri yazımız devamındadır.

İşte turkcell bedava internet paketleri;

2018 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

4,5G Salla Kazan Hediye İnternet Paketi

2019 yılı içerisinde geçerli olacak kampanyaya katılabilmek için Turkcell abonelerinin 4,5G uyumlu bir SIM karta sahip olmaları yeterlidir. Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra telefondan giriş yapacak olan aboneler; 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5 GB ya da 10 GB seçeneklerinden kendilerine uyan birini işaretleyip kampanyaya katılabilecekler.

#senyapdiye Hashtag ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketleri serimizi 2019 yılına bomba gibi giren #senyapdiye hashtagı olmuştur. Yapılması gereken Bip uygulamasında keşfet bölümünde arama yerine senyapdiye yazmanız ve altta gelen senyapdiye isimli hashtag a tıklamanız ve sonrasında gelen prosüdürleri izlemeniz yeterli olacaktır.

GNC Uygulaması İle Hediye İnternet Paketi

Turkcell’ in bir diğer bedava internet paketi ise GNC uygulaması ile gelmektedir. Turkcell’ liler GNC uygulamasını indirerek içerisinde bulunan ‘Çatlat’ bölümüne girdikten sonra istenilen herhangi bir 2 günü belirleyerek belirlenilen günlerde uygulamaya giriş yaparak hediye internet kazanabilirler.

Yaani Bedava 1 GB ve 2 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell’in geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yerli arama motoru Yaani, Turkcell’li mobil kullanıcılar için düşünülmüş.  Turkcell aboneleri Yaani uygulamasını indirerek sisteme giriş yapmalıdırlar. Sonrasında ise şartları onaylayıp adımları izlemelidirler. Bu aşamadan sonra kullanıcıların hatlarına hediye internetleri anında yüklenir. Yaani uygulamasını indirebilmek için, iOS 9 ve üstü versiyona sahip Apple ve 4.1 sürümü ve daha güncel cihazlara sahip olmak gerekiyor.

Dergilik Uygulaması İle 1GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu dergilik uygulaması birçok dergiyi içerisinde ücretli ücretsiz barındırmaktadır. Kullanıcı sayısını arttırmaya yönelik başlatmış olduğu kampanya dahilinde Turkcell kullanıcıları dergilik uygulamasını indirip ve içerisinde bulunan herhangi bir adet dergiyi indirdiklerinde bilgilendirme mesajının ardından 1GB internet kazanabilirler.

Sürpriz Nokta ile Hediye İnternet Paketleri

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu bir diğer bedava internet paketi isesüpriz noktalar aracılığı iledir. Sürpriz noktanın diğer hediye internetlerden farkı günde, haftada hatta ayda birçok kez kazanabilme ihtimalinizin olmasıdır. Yapmanız gereken bip uygulamasını telefonunuza indirerek bim uygulaması içerisinde bulunan keşfet bölümüne sürpriz nokta kanalına girerek oyna butonuna tıkladıktan sonra istenilen bir konuma gitmenizdir. Konuma gitmeniz ile sizlere turkcell farklı hediyeler sunmaktadır. Tek sınırlama günde 3 farklı konumdan hediye alabilmenizdir.

BiP İndiren 1 GB Bedava İnternet

Turkcell aboneleri App Store veya Play Store’dan BiP uygulamasını indirerek, 2019 yılı içerisinde geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanabilirler.

BiP Arkadaşını Getir 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell bedava internet 2019 yılı paketleri arasından bir diğer paketimiz ise BiP uygulamasını indirenler, arkadaşlarının da BiP uygulamasını indirmesini sağlayanlar 1 GB hediye internet kazanma şansını yakalıyorlar. Tek koşul, uygulamayı indiren Turkcell abonelerinin 5 aboneyi daha BiP’li yapması. Kampanyanın geçerlilik tarihi ise 31 Aralık 2017 olarak belirlendi.

Etiketler: turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2019, turkcell hediye internet 2019,  turkcell hediye internet

Turkcell bedava internet paketlerimiz günü geçmiş veyahut eskimiş olabilmektedir. Lütfen paketlerin doğruluğunu ve ayrıntısını Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası 0532 532 00 00 ı arayarak öğreniniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019
4 (80%) 1 vote

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM