Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

En İyi İş Bulma Uygulamaları 2018

Etiketler:iş bulma uygulaması, en iyi iş bulma uygulamaları, en iyi iş bulma uygulamaları 2018, mobil iş bulma uygulaması, freelancer uygulaması.

En İyi İş Bulma Uygulamaları Fotoğrafı
En İyi İş Bulma Uygulamaları 2018
İş arayanlar için özel olarak hazırlanan mobil uygulamalar sayesinde, birçok kişi iş hayatında kariyer yapma şansının kapılarını aralıyor. İş arıyor ve kafanızda belirlediğiniz kriterlere uygun iş de bulamıyorsanız, bu uygulamalarla kendinizi kolaylık iş dünyasına adapte edebileceksiniz.

Freelancer Mobil Uygulaması

İşte iş bulmanızı kolaylaştıracak, kullanımı basit mobil uygulamalar:

LinkedIn: LinkedIn hem android hem de iOS platformlarında bulunan ve  iş arayan ve kariyere sahip olan kişilerin kullandığı, ortak bir platformun adıdır. İş arama platformları içerisinde en bilineni ve güveniliridir. LinkedIn, iş aramakta olan ve başarılı bir kariyer yapmak isteyen kişilerin mutlaka inceleyerek kayıt olması gereken bir site.

Reach: Konumunuzu kullanarak buna göre iş ilanı aramaları yapmaya yaramaktadır. Reach, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda görev almak ve kısa süreli işler bulabilmek amacıyla kullanabilir. Öğrencilerin işine yarayabilecek bir uygulama.

about.me: Tamamen kendinize kartvizit, profil ve portföyle oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. about.me, becerilerinizin ve öz geçmişinizin işverenler tarafından bulunabilmesi için kullanabilirsiniz. İş ararken mutlaka kullanmanız gereken sosyal medya alanlarından birisidir.

Fiverr: Sık sık tercih edilen uygulamalardan biri olan fiverr, freelance iş arıyor ve bu şekilde çalışmak istiyorsanız indirmeniz gereken uygulamadır. Evden yani freelancer çalışan kişiler için geliştirilmiş bir site olma özelliği taşımaktadır.

Selfiejobs: Selfiejobs uzun profil oluşturmak istemeyen herkesin kesinlikle tercih etmesi gereken bir uygulama olarak bilinmektedir. Avrupa’da çok sık kullanılan iş ilanı araştırma platformlarından birisi olan Selfiejobs, bulunduğunuz alana göre iş arayabilir.

Syft: Güzel bir iş ve kaliteli eleman arayan herkesin ve işçi bulmak isteyen iş verenlerin kullanabileceği uygulamalardan birisidir. Syft, kendi CV’nizi oluşturmanızı sağlarken aynı zamanda birçok iş ilanına   başvuru yapmanızı sağlamaktadır. Uygulamayı kullanmak sureti ile home-ofice yani freelancer işler bulabilmeniz de mümkün.

Indeed: Birçok kriteri düzenleyerek istediğiniz tarzda iş bulabilmenizi kolaylaştıran bu uygulama sayesinde iş konusunda seçici davranan herkes için kolay bir yöntemle kariyer planlayabilirsiniz.

Freelancer: İsminden de anlayabildiğiniz gibi sadece freelancer yani home office tarzında çalışan kişiler için yapılmış bu platform, kendi ödeme yöntemlerine de sahiptir.

beBee: Farklı sektörde bulunan kişilerin, farklı şekilde gruplandırıldığı beBee, uygun olduğunuzu düşündüğünüz işi bulmada size yardımcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.