Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Galatasaray 22 Ekim 2017 Rocky Koreografisi Ne Anlama Geliyor ?

371
Galatasaray 22 Ekim 2017 Rocky Koreografisi Ne Anlama Geliyor ?

Dün gece yani 22 ekim 2017 tarihinde Galatasaray – Fenerbahçe maçı öncesi UltraAslan tarafınca hazırlanan Koreografi inanılmaz bir düzeyde dikkat çekti. Bir çok sosyal medya hesabında farklı bir mesaj içeriğini yazmakta ve bu yüzden şuan ülke gündemi malesef bunun belirsizliğini çözmeye çalışıyor.

22 ekim Galatasaray Rocky Koreografi  Ne Anlama Geliyor ?

Galatasaray son 2 yıl üst üste şampiyonluğundan sonra 2 sene ara vermiş ve yeniden şampiyon olma yolunda hızlı ilerlemekte. Rocky serilerini izleyenler bilir ana karakter sürekli kazanır ama bir süre sonra popülerliği gider malesef yenilgiler alır.

Yeniden bir diriliş sergiyelen ana karakter yeniden ringte şampiyon olur. Bunu galatsaray ile bağdaştırmak istediler gibime geliyor. Ancak bazı ileri zekalı arkadaşlarımız her türlü ihtimali değerlendirip bunu siyasi hatta terör yönünde yorumladılar.

Ultraaslan bir açıklama yapmadı. Galatasaray yönetimide bir açıklama yapmadı ama bu süre içerisinde malesef sosyal medya bu konuyu oldukça irdeledi ve büyük bir algı yarattı.Hatta yaratmayada devam ediyor. Umarım işin sonu kötüye gitmez.Giderse bunun zararı Galatasaray’a olur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.