Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Maçlar Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

184
Maçlar Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Ülkemizde inanılmaz bir düzeyde fanatiklik söz konusu.Hal böyle olunca maça gidemeyen taraftarlar malesef ya bilgisayarda internet üzerinden maçı izliyor yada televizyonda. Hatta bazı fanatik arkadaşlarımız totem yapıp radyodan bile dinleyebiliyor. Malesef ülkemizde lig maçları televizyonda ücretsiz kanallarda verilmiyor. Bazı özel maçlar ( farklı lig ve hazırlık maçları ) hepimizin evinde olan tv kanallar listesinde olan herhangi bir kanalda verilebiliyor.O zaman izleme keyfimiz oluyor.

Yazı İçeriğinde Bulunanlar (Tıkla)

Beşiktaş

Bu sene Beşiktaş Şampiyonlar Liginde mükemmel bir performans sergiliyor. Bir Beşiktaş taraftarı avrupaya gidemeyeceği için akıllarına hemen ilk şu geliyor Beşiktaş maçı hangi kanalda. Yayıncı kuruluş eğer maçı satmış ise normal televizyon kanalı yayınlıyor ancak satmamış ise malesef internet üzerinden izlemekten öteye gidilmiyor.

Fenerbahçe

Keza aynı şekilde Fenerbahçe şuan sadece Süper ligimizde ve Türkiye Kupasında ilerliyor. Türkiye kupası maçlarında aynı Beşiktaş taraftarı gibi fenerli kardeşlerimiz Fenerbahçe maçı hangi kanalda araması yaparak bir sonuca ulaşmak istiyor.

Galatasaray

Ligin en iyi takımı ve puan tablosunda başı geçen Galatasaray taraftarları da aynı düşünce içerisinde.Yayıncı kuruluş abonelikleri olmayan arkadaşlarımız cep telefonu , laptop yada bilgisayar üzerinden internette Galatasaray maçı hangi kanalda şeklinde arama yaparak takımlarına bu sene olabildiğince destek vermeyi yanında olmayı istiyor. Bazı yabancı kanallar bu maçları yayınlıyorlar. Eğer iyi bir arama yapılırsa bu maçlara farklı dillerde spikerde olsa ulaşabilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.