Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Upload Yapıp Para Kazanma Rehberi

Upload Yapıp Para Kazanma Rehberi

     Günümüzde arama motorları üzerinden en çok arananlardan biri ise internetten nasıl bara kazanırım? İnternetten para kazanma metotlarından biri ise upload yapmak yani dosyalarınızı internet üzerinden paylaşarak indirilen dosya sayısına ve ülkesine göre para kazanmak.

      Peki ne tür dosyalar paylaşabilirsiniz?
Upload ile para kazananların büyük bir kısmını legal olmayan yolları deneyenler oluşturmakta yani film müzik paylaşımı yapanlar. Yasal olan yollarla kazanmakta mümkün örneğin eğitim dosyalarını rarlayıp forumlar veya siteleriniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

     Peki para kazanma mantığı nasıl işlemekte?
Diyelim ki dosyanızı oluşturdunuz ve upload sitenize yüklediniz. Yüklediğiniz dosyanın linki site tarafından size verilecektir. Verilen linki paylaşarak indirilme (ülkelere göre ve dosya boyutuna göre farklı ücretler verilmekte)  başına kazanabilirsiniz.

      Hangi upload sitesi daha çok vermekte ve güvenilir?
Peki dosyalarımızı hangi sitelere yükleyeceğiz? Ben dosya paylaşımlarım için köklü ve ödeme konusunda sıkıntı çıkarmayan Turbobit’i kullanmaktayım. Turbobit’e üye olmak için tıklayınız. Turbobit  başlangıç için Türkiye’de gerçekleştirilen 1000 indirilmeye 13 dolara kadar para vermekte. 13 dolardan fazla kazanmanızda mümkün dosya linki üzerinden alınan premiumlar size puan kazandırmakta kazandığınız puanlar ise size rutbe sağlamakta. Elde ettiğiniz rutbeye göre kazancınız yüzde 25 kadar artabilmekte. Buraya kadar anlatılanlar konusunda sıkıntı veya sorularınızı yorum kısmına yorum olarak bırakabilirsiniz. Bol kazançlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.